(098) 022-86-52
(066) 841-97-93
Заказать звонок

Звіт про участь у 24-й Міжнародній виставці ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс'2016.

З 25 по 27 травня компанія NCP приймала участь у 24-й Міжнародній виставці ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс'2016. Дійство проходило у  Києві на території Міжнародного виставкового центру на Лівобережній. Серед 6335 українських та фахівців із зарубіжних країн, знайшлось чимало зацікавлених у продукції нашої компанії.

За інформацією, яку надали організатори виставки, цього року експозиція  SIA-АвтоТехСервіс'2016 перевищила минулорічні показники більш ніж у півтора рази. Свою продукцію і послуги тут представляли 132 компанії з 9 країн світу. Виставку відвідали 6 335 фахівців з усіх областей України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Команда NCP вже втретє приймає участь у наймасштабнішій автовиставці в Україні. У попередні роки завдяки SIA-АвтоТехСервіс нам вдалося залучити до співпраці клієнтів з України та залучити зарубіжних партнерів. А цьогорічна виставка ринку автосервісу мала виняткове значення для нашої компанії. На SIA-АвтоТехСервіс'2016 відбулась презентація  нового логотипу NCP. Крім того, у виставці також взяли участь наші представники компанії Yatu, яка є лідером серед виробників автомобільної фарби в Китаї. Компанія Yatu обслуговує понад 700 торгових точок по Китаю і також поставляє свою продукцію за кордон в більш ніж 70 країн світу.

Серед продукції, яка була представлена компанією NCP особливо виділялась торгова марка Maxytone. Це якісна та практична в застосуванні продукція, що враховує всі потреби кузовного ремонту автомобіля. Товари Maxytonе представляють повний асортимент необхідних матеріалів для швидкого, якісного і довговічного фарбування автомобіля.

Протягом трьох днів представники компанії NCP встановлювали ділові контакти, а також спілкувалися зі своїми постійними клієнтами. Формат такого спілкування є надзвичайно продуктивним, адже найзручніша форма подання інформації - візуальна. Клієнти та партнери мали змогу особисто перевірити продукцію, яку представляла компанія NCP та впевнитись у відмінних якісних характеристиках наших товарів.

Метою участі нашої компанії було презентувати клієнтам наш високоякісний продукт, який є одним із результатів постійного росту компанії.  Це значно вирізняє нас з-поміж інших компаній на автомобільному ринку Украни. А для нас виставка SIA-АвтоТехСервіс'2016, безсумнівно, є важливим інструментом у розвитку бізнесу. Тому, ми постійно повертатимемось, щоб зустрітися зі стабільними компаньйонами і знайти нових.

До зустрічі на наступній виставці у  2017 році!